O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym funkcjonującym na rynku generalnego wykonawstwa. Obejmujemy zasięgiem prac obszar całej Polski. Swoją działalność prowadzimy w segmentach budownictwa obejmujących budownictwo ogólne, przemysłowe, specjalistyczne, infrastrukturalne, a także konstrukcje stalowe. Zajmujemy się kompleksową realizacją procesów inwestycyjnych. Potrafimy przeprowadzić sprawnie cały proces: od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo, aż po uruchomienie obiektu.

O nas

carcon-logo-2018

CARCON z odwagą podejmuje się wyzwań trudnych, zarówno jeśli chodzi o terminy, koszty, jak i optymalizację technicznych warunków realizacji inwestycji. Nie ma dla nas zbyt krótkich terminów, zbyt trudnych rozwiązań architektonicznych, zbyt wymagających technologii ani rozwiązań, którym nie moglibyśmy sprostać. Jesteśmy gotowi ODWAŻNIE stawiać czoła nowym wyzwaniom. CARCON jest przedsiębiorstwem wszechstronnym, budującym nowoczesne budynki biurowe i obiekty użyteczności publicznej.

Co oferujemy

43783944_xxl

Oferujemy również montaż konstrukcji stalowych, hal, magazynów. Poszukujemy nowatorskich rozwiązań, zaś do pojawiających się problemów podchodzimy z kreatywnością, znajdując rozwiązania pozwalające na poprawę jakości, skrócenie terminów, obniżenie kosztów budowy. Zatrudniamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę, stale się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Z roku na rok chcemy być w tym jeszcze lepsi.